Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER | 1 yorum
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 29999.00 MONSTER Tulpar T5 V23.3 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDos 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook | 2 yorum
30.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30299.00 Monster Tulpar T5 V23.3 Intel Core i5-12450H 15.6" 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB Rtx4060 FHD FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
30.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 30299.00 Monster Tulpar T5 V23.3 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDos 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
30.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 30499.00 Monster Tulpar T5 V23.3 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
30.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 30509 Monster Tulpar T5 V23.3 Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDos 15,6" FHD 144 HzSatıcı: PAZZAR
38.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 38500.00