Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MonsterNotebook
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 39999.00 Monster Tulpar T5 V23.4.1 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 39999.00 Monster Tulpar T5 V23.4.1 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 Windows 11 Home 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 39999.00 Monster Tulpar T5 V23.4.1 Intel Core I7 12700H 16 GB Ram 1 Tb SSD 8 GB Rtx 4060 Windows 11 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
40.898,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 40908 Monster Tulpar T5 V23.4.9 Intel Core i7 12700H 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 Windows 11 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
56.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 56399.00