Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MonsterNotebook
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 35999.00 Monster Tulpar T5 V23.4 Intel Core I7 12700H 16 GB Ram 500 GB SSD 8 GB Rtx 4060 Freedos 15,6" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
35.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 36009 MONSTER Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 35999.00 Monster Tulpar T5 V23.4 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 15,6" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 35999.00 MONSTER .2 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 15,6" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
38.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 38299.00