Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
62.051,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 62051.04 Monster Tulpar T6 V1.1.2 Intel Core i7 13700H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 FreeDos 16" WQXGA 165 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
64.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 64199.00 Monster Tulpar T6 V1.1.2 Intel Core i7 13700H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 FreeDOS 16" WQXGA 165 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 4 yorum
64.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 64209 MONSTER Intel Core I7 13700h 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 8 Gb Rtx 4070 Freedos 16" Wqxga 165 HzSatıcı: Monster Notebook
64.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 64199.00 Monster Tulpar T6 V1.1.2 Intel Core i7 13700H 16" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 QHD 165 Hz FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
64.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 64199.00