Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Monster Tulpar T6 V3.3.1 Laptop Fiyatları

Monster Tulpar T6 V3.3.1 i7-13700HX 32GB 1TB RTX5060 16" W11 WUXGA Oyuncu Bilgisayarı (İKİNCİ EL) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ

65.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 65119.00
Monster Tulpar T6 V3.3.1 İ7-13700Hx 32Gb 1Tb Rtx5060 16" W11 Wuxga Oyuncu Bilgisayarı Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM

69.962,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 69962.20
Monster Tulpar T6 V3.3.1 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: SATÜRN | 6 yorum

78.324,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 78324.00
Monster Tulpar T6 V3.3.1 i7-13700HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: gokturk-teknoloji

79.336,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 79336.00
Monster Tulpar T6 V3.3.1 i7-13700HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: saturnteknolojik

79.429,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 79429.06
Monster Tulpar T6 V3.3.1 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: Metic | 6 yorum

80.273,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 80273.31
Monster Tulpar T6 V3.3.1 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: MonsterNotebook

81.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 82009
MONSTER Tulpar T6 V3.3.1 Intel Core i7 13700HX 16GB RAM 1TB SSD 8GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165Hz

Satıcı: Monster Notebook

81.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 81999.00
Monster Tulpar T6 V3.3.1 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı

Satıcı: MONSTER NOTEBOOK

81.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 81999.00

Monster Tulpar T6 V3.3.1 Laptop Fiyat Geçmişi

Monster Tulpar T6 V3.3.1 Laptop Temel Özellikleri

Monster Tulpar T6 V3.3.1 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13700HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri HDCP Desteği 2K @ 240Hz 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tek Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Sound Blaster Studio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 54.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Monster Tulpar T6 V3.3.1 Laptop İle En Çok Karşılaştırılan Laptoplar

Monster Tulpar T6 V3.3.1 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.