Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.3.2 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: TEKNO PLATFORM
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 72999.00
Monster Tulpar T6 V3.3.2 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: METAPLUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ | 25 yorum
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 79999.00
Monster Tulpar T6 V3.3.2 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Tekno Platform | 25 yorum
80.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 80599.00
Monster Tulpar T6 V3.3.2 i7-13700HX 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
87.369,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 87369.24
MONSTER Tulpar T6 V3.3.2 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Satıcı: Monster Notebook
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 87999.00
Monster Tulpar T6 V3.3.2 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
88.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
6 88309
Monster Tulpar T6 V3.3.2 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
88.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 88299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK