Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.3.3 i7-13700HX 16 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
76.188,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 76188.88
Monster Tulpar T6 V3.3.3 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 77309
MONSTER Tulpar T6 V3.3.3 Intel Core i7 13700HX 16GB RAM 500GB SSD RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Satıcı: Monster Notebook
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 77299.00
Monster Tulpar T6 V3.3.3 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 77299.00
Monster Tulpar T6 V3.3.3 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 6 yorum
77.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 77399.00
Monster Tulpar T6 V3.3.3 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: SANCAKLI STORE | 6 yorum
83.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 83000.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK