Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.3.5 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: METAPLUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ | 6 yorum
78.324,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 78324.00
Monster Tulpar T6 V3.3.5 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Tekno Platform | 6 yorum
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 87999.00
Monster Tulpar T6 V3.3.5 i7-13700HX 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
94.296,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 94296.10
Monster Tulpar T6 V3.3.5 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 95009
MONSTER Tulpar T6 V3.3.5 Intel Core i7 13700HX 32GB RAM 1TB SSD RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Satıcı: Monster Notebook
95.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 95299.00
Monster Tulpar T6 V3.3.5 Intel Core i7 13700HX 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
95.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 95299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK