Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.3.8 Intel Core i7 13700HX 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Tekno Platform | 25 yorum
97.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 97599.00
Monster Tulpar T6 V3.3.8 i7-13700HX 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
113.096,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 113096.10
Monster Tulpar T6 V3.3.8 Intel Core i7 13700HX 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 25 yorum
114.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 114099.00
MONSTER Tulpar T6 V3.3.8 Intel Core i7 13700HX 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Satıcı: Monster Notebook
114.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 114299.00
Monster Tulpar T6 V3.3.8 Intel Core i7 13700HX 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
114.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 114299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK