Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.3.9 i7-13700HX 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
120.022,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 120022.02
MONSTER Tulpar T6 V3.3.9 Intel Core i7 13700HX 64GB RAM 1TB SSD RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Satıcı: Monster Notebook
120.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 120999.00
Monster Tulpar T6 V3.3.9 Intel Core i7 13700HX 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
121.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 121299.00
Monster Tulpar T6 V3.3.9 Intel Core i7 13700HX 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 6 yorum
121.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 121399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK