Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.3 i7-13700HX 16 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
69.559,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 69559.06
Monster Tulpar T6 V3.3 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 25 yorum
70.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 70099.00
Monster Tulpar T6 V3.3 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
70.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 70309
Monster Tulpar T6 V3.3 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
70.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
4 70299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK