Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.4.1 i7-13700HX 16 GB 1 TB SSD RTX 5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
77.969,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 77969.24
MONSTER Tulpar T6 V3.4.1 Intel Core i7 13700HX 16GB RAM 1TB SSD 8GB RTX 5070 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Satıcı: Monster Notebook
78.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
2 78799.00
Monster Tulpar T6 V3.4.1 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD RTX 5070 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
78.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 78799.00
Monster Tulpar T6 V3.4.1 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5070 Windows 11 Home 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 4 yorum
78.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 78899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK