Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MONSTER Tulpar T6 V3.4.4 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5070 FreeDOS 16\" FHD+ 165 Hz Satıcı: Trendyol
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 69999.00
Monster Tulpar T6 V3.4.4 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5070 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 11 yorum
71.279,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 71279.00
Monster Tulpar T6 V3.4.4 i7-13700HX 16 GB 1 TB SSD RTX 5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
72.527,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 72527.58
Monster Tulpar T6 V3.4.4 Intel Core i7 13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD RTX 5070 FreeDOS 16" FHD+ 165 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
73.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 73299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK