Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T6 V3.7.9/Intel Core i9 13900Hx /64Gb Ram/1 TB Ssd/Rtx 5070Ti/16" Qhd+ 180/W11 Gaming Laptop
140.399,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
20 dk önce
1 140399.00
Monster Tulpar T6 V3.7.9 Intel Core i9 13900HX 64 GB RAM 1 TB SSD 12 GB RTX 5070 Ti Windows 11 Home 16" QHD+ 180 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 16 yorum
154.356,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 154356.90
Monster Tulpar T6 V3.7.9 Intel Core i9 13900HX 64 GB 1 TB SSD 12 GB RTX 5070 Ti 16" QHD W11H Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı Satıcı: MONSTER
154.356,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 154356.90
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK