Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
50.819,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 50819.04 Monster Tulpar T7 V20.6.3 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 52899.00 Monster Tulpar T7 V20.6.3 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
52.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 52909 MONSTER Intel Core I7 13700h 16gb Ram 500 Gb Ssd 8 Gb Rtx 4060 Windows 11 17,3" Fhd 144 HzSatıcı: Monster Notebook
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
4 52899.00 Monster Tulpar T7 V20.6.3 Intel Core i7 13700H 17.3" 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 4060 144 Hz W11Home Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 52899.00