Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MONSTER
37.545,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 37545.03 Monster Tulpar T7 V20.8.4 Intel Core I7 12700H 16 GB Ram 1 Tb SSD 8 GB Rtx 4060 Freedos 17,3" Fhd 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook | 1 yorum
39.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 39409 MONSTER .4 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 17,3" FHD 144 HzSatıcı: Monster Notebook
39.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 39699.00 Monster Tulpar T7 V20.8.4 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: Monster Notebook
39.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 39699.00 Monster Tulpar T7 V20.8.4 Intel Core i7 12700H 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
40.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 40599.00