Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Monster Notebook | 2 yorum
48.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 48509 Monster Tulpar T7 V26.1.4 Intel Core i7 13700H 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun BilgisayarıSatıcı: MonsterNotebook
48.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 48799.00 Monster Tulpar T7 V26.1.4 Intel Core i7 13700H 17.3" 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB Rtx4060 FHD 144 Hz FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Monster Notebook
48.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 48799.00 Monster Tulpar T7 V26.1.4 i7-13700H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 17.3" Dos FHD Dizüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: MONSTER
50.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 50099.00