Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T7 V26.2.14 Intel Core i7 13620H 24GB RAM 1TB SSD 8 GB RTX 5060 Freedos 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: Amazon.com.tr
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 64009
Monster Tulpar T7 V26.2.14 Intel Core i7 13620H 24 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: TaneStore | 1 yorum
79.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 79499.00
Monster Tulpar T7 V26.2.14 Intel Core i7 13620H 24 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 81009
MONSTER Tulpar T7 V26.2.14 Intel Core i7 13620H 24GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 17,3" FHD+ 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 80999.00
Monster Tulpar T7 V26.2.14 Intel Core i7 13620H 24 GB RAM 1TB SSD 8 GB RTX 5060 Freedos 17,3" FHD+ 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 80999.00
Monster Tulpar T7 V26.2.14 Intel Core i7 13620H 24 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 1 yorum
81.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 81099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK