Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T7 V26.2.3 i7-13620H 16 GB 500 GB SSD 8 GB RTX5060 17.3" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
76.188,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 76188.88
Monster Tulpar T7 V26.2.3 Intel Core i7 13620H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 77309
MONSTER Tulpar T7 V26.2.3 Intel Core i7 13620H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 17,3" FHD 144Hz Satıcı: Monster Notebook
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 77299.00
Monster Tulpar T7 V26.2.3 Intel Core i7 13620H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
77.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 77299.00
Monster Tulpar T7 V26.2.3 Intel Core i7 13620H 16 GB RAM 500 GB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 32 yorum
77.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 77399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK