Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T7 V26.2.5 i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
93.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 93999.06
Monster Tulpar T7 V26.2.5 Intel Core i7 13620H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MonsterNotebook
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 95009
Monster Tulpar T7 V26.2.5 Intel Core i7 13620H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 32 yorum
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 94999.00
MONSTER Tulpar T7 V26.2.5 Intel Core i7 13620H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 94999.00
Monster Tulpar T7 V26.2.5 Intel Core i7 13620H 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
94.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 94999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK