Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T7 V26.2.8 Intel Core i7 13620H 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 51 yorum
113.096,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 113096.10
Monster Tulpar T7 V26.2.8 i7-13620H 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
113.096,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 113096.10
MONSTER Tulpar T7 V26.2.8 Intel Core i7 13620H 64GB RAM 1TB SSD 8GB RTX 5060 FreeDOS 17,3" FHD 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
114.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 114299.00
Monster Tulpar T7 V26.2.8 Intel Core i7 13620H 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Freedos 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
114.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 114299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK