Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Monster Tulpar T7 V26.2.9 i7-13620H 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MONSTER
120.022,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 120022.02
MONSTER Tulpar T7 V26.2.9 Intel Core I7 13620h 64 Ram 1tb Ssd Rtx 5060 Windows 11 17,3" Fhd 144 Hz Satıcı: Monster Notebook
121.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 121299.00
Monster Tulpar T7 V26.2.9 Intel Core i7 13620H 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı Satıcı: MONSTER NOTEBOOK
121.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
3 121299.00
Monster Tulpar T7 V26.2.9 Intel Core i7 13620H 64 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 Windows 11 Home 17,3" FHD 144 Hz Oyun Bilgisayarı
Satıcı: Monster Notebook | 32 yorum
121.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 121399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK