Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM
24.734,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 24744 Msı BRAVO 15 C7UDX-292XTR R5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6'' Freedos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim | 1 yorum
25.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 25199.00 MSI BRAVO 15 C7UDX-292XTR AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6 FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
25.439,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 25439.04 BRAVO 15 C7UDX-292XTR Dizüstü Bilgisayar, Ryzen 5 7535HS, 15.6 FHD 144Hz, 16GB RAM, RTX3050 GDDR6 6GB, 512GB SSD, DOSSatıcı: Teknorya
26.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 26499.00 MSI BRAVO 15 C7UDX-292XTR AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya | 22 yorum
26.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 26509 MSI BRAVO 15 C7UDX-292XTR R5-7535HS 16GB DDR5 RTX3050 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6 FHD 144Hz DOSSatıcı: Teknorya | 7 yorum
26.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 26499.00 MSI BRAVO 15 C7UDX-292XTR AMD Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6 FHD 144Hz Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
26.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
7 26509 MSI BRAVO 15 C7UDX-292XTR R5-7535HS 16GB DDR5 RTX3050 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6 FHD 144Hz DOSSatıcı: Asya Technology
27.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 27550.00 Msı Bravo 15 C7udx-292Xtr Amd Ryzen 5 7535Hs 16Gb 512Gb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz TasinabilirSatıcı: Emre Bilişim45
29.439,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
9 29439.36