Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR Laptop Fiyatları

MSI NB CREATORPRO X18 HX A14VKSG-481TR, Dizüstü Bilgisayar, Core I9-14900HX, 18.0 UHD+ MINILED 120Hz, 64GB RAM, RTX3500 ADA GDDR6 12GB, 4TB SSD, Windows 11 Pro

Satıcı: Teknorya

227.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 228009
MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR i9-14900HX 64GB 4 TB SSD 12GB RTX 3500 Ada 18 UHD+ 120Hz Window

Satıcı: incehesap

228.804,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 228804.66
MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR i9-14900HX 64 GB 4 TB SSD RTX 3500Ada 18" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Techburada

230.282,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 230282.33
MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR i9-14900HX 64GB 4 TB SSD 12GB RTX 3500 Ada 18 UHD+ 120Hz Window

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

232.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 232599.00
MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR i9-14900HX 64 GB 4 TB SSD RTX 3500Ada 18" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

233.705,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 233705.38
Msı Creatorpro X18 Hx A14vksg-481Tr I9-14900Hx 4Tb Ssd 64Gb Ddr5 12Gb Rtx3500 18.0 Uhd+120Hz W11

Satıcı: TEKNORYA

234.948,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 234948.50
MSI CREATORPRO X18 HX A14VKSG-481TR Intel Core i9 14900HX 64GB 4TB SSD RTX3500 ADA Windows 11 Pro 18" UHD+ 120Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknorya | 1 yorum

244.866,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 244866.24
Msı Nb Creatorpro X18 Hx A14vksg-481Tr I9-14900Hx 64Gb Ddr5 Rtx3500 Ada Gddr6 12Gb 4Tb Ssd 18.0 Uhd+ 120Hz W11p

Satıcı: Netsiparis

245.649,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 245649.80
MSI CREATORPRO X18 HX A14VKSG-481TR I9-14900HX 4TB SSD 64GB DDR5 12GB RTX3500 18.0 UHD+120Hz W11

Satıcı: Teknorya

256.924,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 256924.47
MSI CREATORPRO X18 HX A14VKSG-481TR Intel Core i9 14900HX 64GB 4TB SSD RTX3500 ADA Windows 11 Pro 18" UHD+ 120Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: netsiparis | 1 yorum

261.447,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 261447.20

MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR Laptop Temel Özellikleri

MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 404 mm
• Derinlik 307.5 mm
• Kalınlık 24.0 mm
• Ağırlık 3.6 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i9
• İşlemci Modeli Intel Core i9-14900HX
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 4 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 192 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x2)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1 (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Mini DisplayPort Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Killer Wi-Fi 7 (802.11be 6 GHz)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Express
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri HDR 3D Gürültü Engelleme (3DNR+) 1080p Kızılötesi (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Güvenilir Platform Modülü TPM 2.0 (Yazılım) 2 x 2W Hoparlör 2 x 2W Woofer
• Pil Gücü 99.9 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.65 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

MSI CreatorPro X18 HX A14VKSG-481TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.