Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Laptop Fiyatları

MSI Yenilenmiş Crosshaır 18 Hx Aı A2XWGKG-014TR Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 1tb SSD RTX5070 Windows 11 Home 18" Qhd+ 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech

101.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 101499.00
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD 8GB RTX5070 115W 18 QHD+ 240Hz Wind

Satıcı: Prime

125.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 125999.00
MSI Crosshair 18 Hx Aı A2XWGKG-014TR Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB SSD RTX 5070 18" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

136.754,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 136754.77
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB SSD 8GB RTX5070 115W Windows 11 Home K22

Satıcı: KUANTUMSANAL

141.278,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 141278.00
Msı Crosshair 18 Hx Aı A2xwgkg-014Tr Ultra 9 275Hx 32Gb Ram 1Tb Ssd 8Gb Rtx5070 115W Windows 11 Home K22

Satıcı: KUANTUM SANAL

146.806,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 146806.40
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD 8GB RTX5070 115W 18 QHD+ 240Hz Windows 11

Satıcı: KUANTUM

147.096,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 147096.70
MSI Msı Crosshair 18 Hx Aı A2XWGKG-014TR Ultra 9 275HX 32GB Ram 1tb SSD 8gb RTX5070 115W Windows 11 Home K22 - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Kuantum

152.096,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 152096.70
MSI CROSSHAIR 18 HX AI A2XWGKG-014TR Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD RTX5070 Windows 11 Home 18" QHD+ 240Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Kuantum | 22 yorum

152.096,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 152096.70

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Laptop Temel Özellikleri

Yok

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 404.0 mm
• Derinlik 280.0 mm
• Kalınlık 29.9 mm
• Ağırlık 3.1 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 275HX
• İşlemci Temel Frekans 2.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Idle States Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 3D Gürültü Engelleme (3DNR+) 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 24 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Cooler Boost 5 Soğutma Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 300 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.9 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-014TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.