Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Laptop Fiyatları

MSI CROSSHAIR 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Ultra 9-275HX 64 GB 1 TB SSD RTX5070 18" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GpnTeknoloji

136.299,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 136299.06
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Ultra 9 275HX 64GB DDR5 1TB SSD 12GB RTX5070 18 QHD+ 240Hz Fr

Satıcı: Gpn Teknoloji

137.899,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 137899.01
Crosshair Ultra 9 275HX 64GB Ram 1TB SSD 8GB RTX5070 18.0" QHD+ 240Hz FreeDos Gaming Laptop 18 HX AI A2XWGKG-032XTR 139.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 139999.00
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Ultra 9 275HX 64GB DDR5 1TB SSD 12GB RTX5070 18 QHD+ 240Hz FreeDOS

Satıcı: GpnTeknoloji

141.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 141499.00
Msı Crosshaır 18 Hx Aı A2xwgkg-032Xtr Ultra 9 275Hx 64Gb Ram 1Tb Ssd 8Gb Rtx5070 18.0 Qhd+ 240Hz Dos

Satıcı: GpnTeknoloji

143.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 143249.10
MSI CROSSHAIR 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Intel Core Ultra 9 275HX 64GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 18" QHD+ 240Hz Taşınabilir Bilgisayar - 64 GB - 1 TB

Satıcı: GpnTeknoloji | 20 yorum

143.762,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 143762.16
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR-K39 Ultra 9 275HX 64 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

145.502,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 145502.41
Msı Crosshaır 18 Hx Aı A2xwgkg-032Xtr Intel Core Ultra 9 275Hx 64 Gb Ram 1 Tb Ssd Rtx5070 18" Qhd+ 240Hz Freedos K39

Satıcı: KUANTUM SANAL

149.168,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 149168.10
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Ultra 9 275HX 64GB DDR5 1TB SSD 12GB RTX5070 18 QHD+ 240Hz Fr

Satıcı: KUANTUMSANAL

150.314,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 150314.97
MSI Msı Crosshaır 18 Hx Aı A2XWGKG-032XTR Intel Core Ultra 9 275HX 64 GB Ram 1 Tb SSD RTX5070 18" Qhd+ 240Hz Freedos K39

Satıcı: Kuantum

161.825,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 161825.70
MSI Msı Crosshaır 18 Hx Aı A2XWGKG-032XTR Intel Core Ultra 9 275HX 64 GB Ram 1 Tb SSD RTX5070 18" Qhd+ 240Hz Freedos K39

Satıcı: elimar

164.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 164999.00

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 404.0 mm
• Derinlik 280.0 mm
• Kalınlık 29.9 mm
• Ağırlık 3.1 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 275HX
• İşlemci Temel Frekans 2.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Idle States Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 120Hz 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 3D Gürültü Engelleme (3DNR+) 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 24 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Cooler Boost 5 Soğutma Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 300 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.9 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4

MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-032XTR Laptop Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Naim Profil Resmi

2 yorum

Naim @epey ram ve ssd değeri elimar ve kuantumsanal satıcılarında 8gb ram ve 512gb ssd olacak şekilde değişmeli
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Naim Ürün bilgileri doğru olup, satıcıların beyanı ile uyuşmaktadır. Bu modelle eşleşmeyen fiyatlar olduğu takdirde kaldırılmaktadır.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
uye_176079074435 Profil Resmi

8 yorum

uye_176079074435 resmi satıcılara sordum hepsi Belleğin Ram frekansı 5600 Mhz olduğunu söylediler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176079074435 Merhaba, bilgilerin doğruluğu için üreticinin sunduğu verileri esas alıyoruz. Bkz: https://www.msi.com/Laptop/Crosshair-18-HX-AI-A2XWX/Specification
Üreticiden tekrar teyit alınana kadar bellek frekansı geçici olarak kaldırılmıştır.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
uye_176079074435 Profil Resmi

8 yorum

uye_176079074435 @Epey @Epey referans gösterdiğiniz resmi satıcı global olarak özellikleri yazmaktadır. Bu Türkiye'de satılan TR kodlu için geçerli değil. Türkiye'de 5600 Mhz Bellek kullandıklarını belirttiler. Farklı satıcılara sorabilirsiniz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176079074435 Merhaba, MSI Türkiye sitesinde bu ürün bulunmadığı için global site baz alınmakta. Global sitede de kesin bir değer yerine işlemci kombinasyonuna göre azami 6400 Mhz. olacağını belirtmiş.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.