Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR Laptop Fiyatları

MSI Yenilenmiş Cyborg 15 A13VE-1252XTR Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Satech

35.773,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 35773.01
Msı Cyborg 15 A13ve-1252Xtr Intel Core İ5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar( 13 Ay Garantili)

Satıcı: Metic

35.984,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 35984.40
MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: technopol

41.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 41360.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoyuvam

41.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 41499.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: TeknoYuvam

41.987,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 41987.00
MSI CYBORG 15 A13VE-1252XTR Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Buzul Bilgisayar | 372 yorum

44.032,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 44032.00
MSI CYBORG 15 A13VE-1252XTR Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Compmarkt | 372 yorum

44.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 44599.00
MSI CYBORG 15 A13VE-1252XTR Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

44.697,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 44697.56
MSI CYBORG 15 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bi

Satıcı: Shopimode

46.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 46899.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Gaming Laptop

Satıcı: KUANTUMSANAL

47.423,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 47423.38
MSI CYBORG 15 A13VE-1252XTR Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD T

Satıcı: Shopimode

47.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 47899.00
MSI CYBORG 15 A13VE-1252XTR Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM

48.061,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 48061.26

MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Mavi Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 53.5 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 15 A13VE-1252XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.