Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Msı cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 16GB Ddr5 1tb RTX4050 6gb Gddr6 15.6″ 144Hz Freedos Full Hd Gaming (Oyuncu) Notebook - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Arteline | 1 yorum
56.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 56699.00
Msı Cyborg 15 A13ve-1479Xtr I7-13620H 16 Gb 1 Tb 6Gb Rtx4050 Ssd 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: KUANTUM SANAL
58.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 58890.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 16 GB 1 Tb 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Arteline
58.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 58998.00
Msı Cyborg 15 A13ve-1479Xtr I7-13620H 16Gb Ddr5 1Tb Rtx4050 6Gb Gddr6 15.6″ 144Hz Freedos Full Hd Gaming (Oyuncu) Notebook
Satıcı: Ensarbilişim
59.209,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 59209.10
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR i7-13620H 16 GB 1 TB 6GB RTX4050 15.6" 144Hz FreeDOS Gaming Notebook Satıcı: KUANTUMSANAL
59.342,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 59342.78
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 16 GB 1 Tb 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: KUANTUM
60.692,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 60692.75
MSI Cyborg 15 i7-13620H 16 GB 1 TBSSD 6GB RTX4050 15.6" FHD 144Hz FreeDos Gaming Notebook A13VE-1479XTR BT2 Satıcı: Sner Teknoloji
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 61999.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 16 GB 1 Tb 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
66.844,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
8 66844.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK