Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 24 GB 512 GB 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Arteline | 1 yorum
57.911,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 57911.50
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 24 GB 512 GB 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TekDesa | 1 yorum
57.911,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 57911.50
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR i7-13620H 24 GB 512 GB 6GB RTX4050 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Gaming Notebook Satıcı: Sner Teknoloji
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 62999.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR i7-13620H 24 GB 512 GB 6GB RTX4050 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Gaming Notebook Satıcı: KUANTUMSANAL
68.379,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 68379.75
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 24 GB 512 GB 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
68.839,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 68839.01
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 24 GB 512 GB 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: KUANTUM
69.935,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 69935.30
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK