Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR Laptop Fiyatları

MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: infostar

50.721,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 50721.46
Msı Cyborg 15 I7-13620H 16 Gb 512 Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15.6" Fhd 144Hz Freedos Gaming Notebook A13ve-1479Xtr Bt1

Satıcı: Ensarbilişim

51.569,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 51569.10
Msı Cyborg 15 I7-13620H 16 Gb 512 Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Notebook A13ve-1479Xtr Bt49

Satıcı: Ensarbilişim

51.569,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 51569.10
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: asberteknoloji

51.699,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 51699.06
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 16 GB 512 GB 6gb RTX4050 SSD 15.6" 144Hz Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Arteline

51.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 51998.00
MSI CYBORG 15 A13VE-1479XTR Intel Core i7 13620H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TekDesa | 51 yorum

52.575,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 52575.22
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR i7-13620H 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050 45W 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: netsipariş

52.593,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 52593.29
MSI Cyborg 15 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 6GB RTX4050 15.6" FHD 144Hz Windows 11 Home Gaming Notebook A13VE-1479XTR BT25

Satıcı: Sner Teknoloji

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 53999.00
MSI CYBORG 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 16GB DDR5 512GB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD 144Hz DOS

Satıcı: Teknoraks

54.242,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 54242.06
Msi Cyborg 15 A13Ve-1479Xtr I7-13620H 16Gb Ddr5 512Gb Ssd 15.6 Inç Fhd 144Hz Dos Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

55.424,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 55424.00
MSI CYBORG 15 A13VE-1479XTR I7-13620H 16GB DDR5 512GB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD 144Hz DOS

Satıcı: netsiparis

55.760,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 55760.07
Msi Cyborg 15 A13Ve-1479Xtr I7-13620H 16Gb Ddr5 512Gb Ssd 15.6 Inç Fhd 144Hz Dos Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

56.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 56000.00

MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Mavi Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 53.5 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.