Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 A13ve-1479Xtr006 İ7-13620H 48Gb 512Ssd Rtx4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
74.598,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
1 74598.20
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR006 i7-13620H 48 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
74.823,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 74823.06
Msı Cyborg 15 A13ve-1479Xtr006 I7-13620H 48Gb 512Ssd Rtx4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
76.399,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
3 76399.10
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR006 i7-13620H 48GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
77.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 77399.00
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-1479XTR006 I7-13620H 48GB 512SSD RTX4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 48 GB
Satıcı: teknoraks
79.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 79990.00
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-1479XTR006 I7-13620H 48GB 512SSD RTX4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 48 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 79999.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR006 I7-13620H 48GB 512SSD RTX4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 79999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK