Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR007 i7-13620H 48 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
79.125,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 79125.44
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR007 i7-13620H 48GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
81.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
2 81409
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-1479XTR007 I7-13620H 48GB 1tbssd RTX4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 48 GB
Satıcı: teknoraks
81.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 81990.00
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-1479XTR007 I7-13620H 48GB 1tbssd RTX4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 48 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 81999.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR007 i7-13620H 48GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
82.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 82099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK