Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 A13ve-1479Xtr008 İ7-13620H 48Gb 2Tbssd Rtx4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
83.622,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
1 83622.10
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR008 i7-13620H 48 GB 2 TB SSD RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
83.801,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 83801.94
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR008 i7-13620H 48GB 2TBSSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
85.890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 sn önce
3 85900
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR008 i7-13620H 48GB 2TBSSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
87.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 87199.00
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-1479XTR008 I7-13620H 48GB 2tbssd RTX4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 48 GB
Satıcı: teknoraks
90.146,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 90146.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK