Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 A13ve-1479Xtr013 İ7-13620H 32Gb 512Ssd Rtx4050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
68.481,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 68481.80
Msı Cyborg 15 A13ve-1479Xtr013 I7-13620H 32Gb 512Ssd Rtx4050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
68.759,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 68759.10
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR013 i7-13620H 32 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
70.146,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 70146.56
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-1479XTR013 I7-13620H 32GB 512SSD RTX4050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
71.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 71990.00
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-1479XTR013 I7-13620H 32GB 512SSD RTX4050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 71999.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR013 I7-13620H 32GB 512SSD RTX4050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 71999.00
MSI Cyborg 15 A13VE-1479XTR013 i7-13620H 32GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
72.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 72299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK