Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 A13VE-2268XTRNN i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CepHaneTeknoloji
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 38499.00
MSI Cyborg 15 A13VE-2268XTRNN i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: SanalSiparisim
38.604,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 38604.86
MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Satıcı: 23bit Teknoloji
39.849,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 39849.65
MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Satıcı: sanalsiparisim
39.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 39889.00
MSI CYBORG 15 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Satıcı: Online Bilişim
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 39999.00
MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: SARE TEKNOLOJİ | 57 yorum
40.321,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 40321.45
MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: AKGTech | 57 yorum
40.416,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 40416.55
MSI CYBORG 15 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Satıcı: Vizyon Bilgisayar
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
8 40999.00
MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Satıcı: CepHane Teknoloji
42.391,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
9 42401
MSI CYBORG A13VE-2268XTRNN i5 13420H 16GB 512GB SSD 15.6 FHD RTX4050 6GB DOS Gaming Dizüstü Bilgisayar Satıcı: 23bit Teknoloji
43.338,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
10 43338.63
MSI CYBORG 15 A13VE-2268XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Satıcı: CepHane Teknoloji
44.318,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
11 44318.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK