Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI CYBORG 15 A13VE-2269XTRNN Dizüstü Bilgisayar, Intel Core I5-13420H, 15.6 FHD 144Hz, 16GB RAM DDR5, RTX4050 GDDR6 6GB, 512GB SSD, DOS Satıcı: Amazon.com.tr
39.089,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 39099.69
Msı Cyborg 15 A13VE-2269XTRNN i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknostor24
40.936,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 40936.06
Msı Cyborg 15 A13VE-2269XTRNN i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: 23bit-teknoloji
40.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 40997.00
MSI CYBORG 15 A13VE-2269XTRNN I5-13420H 15.6 144Hz 16GB RAM DDR5 RTX4050 6GB 512GB SSD DOS Satıcı: Online Bilişim
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 41599.00
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-2269XTRNN Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: TEKNOSTOR24
43.975,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 43975.04
MSI Msı Cyborg 15 A13VE-2269XTRNN Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: 23bit Teknoloji
43.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 43997.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK