Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTR i5-13420H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD 144Hz FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
47.949,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 47949.59
Msı Cyborg 15 A13VE-2270XTR i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Nethouse
48.127,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 48127.06
MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTR i5-13420H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD 144Hz FreeDOS Satıcı: incehesap
48.264,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 48264.01
Msı Cyborg 15 A13VE-2270XTR i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
48.521,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 48521.86
MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTR i5-13420H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD 144Hz FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
49.554,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 49554.24
MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTR i5-13420H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 15.6 FHD 144Hz FreeDOS Satıcı: TECHBURADA
50.855,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 50855.04
Msı Cyborg 15 A13ve-2270Xtr İ5-13420H 16Gb 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15.6 Fhd 144Hz Freedos
Satıcı: EbrarBilgisayar
51.619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 51619.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK