Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTRNN Laptop Fiyatları

MSI CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN i5-13420H 16GB 1TB SSD RTX4050 6GB 15.6″ FHD 144Hz FreeDOS Gaming Notebook

Satıcı: incehesap

48.264,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 48274.01
MSI CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN i5-13420H 16GB 1TB SSD RTX4050 6GB 15.6″ FHD 144Hz FreeDOS Gaming Notebook 48.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 48499.00
MSI CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN i5-13420H 16GB 1TB SSD RTX4050 6GB 15.6″ FHD 144Hz FreeDOS Gaming Note

Satıcı: incehesap

48.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 48699.00
MSI CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN Intel Core İ5-13420H GeForce RTX 4050 6GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 48.541,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 48551.99
MSI CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN Intel Core İ5-13420H GeForce RTX 4050 6GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 48.541,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 48551.99
MSI CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN i5-13420H 16GB 1TB SSD RTX4050 6GB 15.6″ FHD 144Hz FreeDOS Gaming Note

Satıcı: Teknorya

49.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 49399.00
MSI NB CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: istanbulArena

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 50999.00
MSI NB CYBORG 15 A13VE-2270XTRNN Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Teknorya

51.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 51599.00
Msı Nb Cyborg 15 A13ve-2270Xtrnn I5-13420H 16Gb Ddr5 Rtx4050 Gddr6 6Gb 1Tb Ssd 15.6 Fhd 144Hz Dos

Satıcı: Techburada

52.035,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 52035.60
Msı Nb Cyborg 15 A13ve-2270Xtrnn I5-13420H 16Gb Ddr5 Rtx4050 Gddr6 6Gb 1Tb Ssd 15.6 Fhd 144Hz Dos

Satıcı: Netsiparis

52.335,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 52335.90

MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTRNN Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTRNN Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTRNN Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Mavi Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 53.5 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 15 A13VE-2270XTRNN Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.