Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 A13VF-896XTR Intel Core I5 13420H 16GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd 144Hz Freedos Satıcı: Elimar
74.861,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 74861.42
MSI Cyborg 15 Intel Core I5 13420H A13VF-896XTR-06 16GB 1tb RTX4060 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar &A13VF896XTRK06 Satıcı: Elimar
74.861,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 74861.42
Msı Cyborg 15 Intel Core I5 13420H A13VF-896XTR-06 16GB 1tb RTX4060 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar &A13VF896XTRK06
Satıcı: elimar
78.730,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 78730.58
Msı Cyborg 15 A13VF-896XTR Intel Core I5 13420H 16GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd 144Hz Freedos
Satıcı: elimar | 1 yorum
78.730,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 78730.58
MSI CYBORG 15 Intel Core i5 13420H A13VF-896XTR-06 16GB 1TB RTX4060 FreeDos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar &A13VF896XTRK06 Satıcı: elimar
78.801,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 78801.50
MSI Msı Cyborg 15 A13VF-896XTR Intel Core I5 13420H 16GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd 144Hz Freedos Satıcı: elimar
78.801,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
6 78801.50
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK