Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 B13wekg-613Xtr001 İ7-13620H 16Gb 2Tbssd Rtx5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
66.590,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 66590.30
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR001 i7-13620H 16 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
68.088,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 68088.90
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR001 i7-13620H 16GB 2TBSSD RTX5050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
71.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
3 71409
MSI Msı Cyborg 15 B13WEKG-613XTR001 I7-13620H 16GB 2tbssd RTX5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
73.231,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 73231.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK