Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 B13wekg-613Xtr003 İ7-13620H 32Gb 1Tbssd Rtx5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
69.816,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 69816.30
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR003 i7-13620H 32 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
71.455,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 71455.98
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR003 i7-13620H 32GB 1TBSSD RTX5050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
74.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 74909
MSI Msı Cyborg 15 B13WEKG-613XTR003 I7-13620H 32GB 1tbssd RTX5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
76.913,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 76913.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK