Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 B13wekg-613Xtr004 İ7-13620H 32Gb 2Tbssd Rtx5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
78.572,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 78572.60
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR004 i7-13620H 32 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
78.751,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 78751.32
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR004 i7-13620H 32GB 2TBSSD RTX5050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
82.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 82609
MSI Msı Cyborg 15 B13WEKG-613XTR004 I7-13620H 32GB 2tbssd RTX5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
84.773,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 84773.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK