Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 B13wekg-613Xtr006 İ7-13620H 64Gb 2Tbssd Rtx5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
101.785,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 101785.10
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR006 i7-13620H 64 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
101.946,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 101946.76
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR006 i7-13620H 64GB 2TBSSD RTX5050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
106.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 107009
MSI Msı Cyborg 15 B13WEKG-613XTR006 I7-13620H 64GB 2tbssd RTX5050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
109.748,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 109748.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK