Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 B13wekg-613Xtr008 İ7-13620H 16Gb 2Tbssd Rtx5050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
67.930,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 67930.20
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR008 i7-13620H 16 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
69.492,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 69492.32
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR008 i7-13620H 16GB 2TBSSD RTX5050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 73009
MSI Msı Cyborg 15 B13WEKG-613XTR008 I7-13620H 16GB 2tbssd RTX5050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
74.823,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 74823.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK