Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 B13wekg-613Xtr010 İ7-13620H 32Gb 1Tbssd Rtx5050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
71.339,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 71339.50
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR010 i7-13620H 32 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
73.046,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 73046.46
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR010 i7-13620H 32GB 1TBSSD RTX5050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TM-MARKET
74.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 74410
MSI Msı Cyborg 15 B13WEKG-613XTR010 I7-13620H 32GB 1tbssd RTX5050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
78.604,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 78604.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK