Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Msı Cyborg 15 B13wekg-613Xtr011 İ7-13620H 32Gb 2Tbssd Rtx5050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
78.612,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 78612.50
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR011 i7-13620H 32 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
80.434,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 80434.86
MSI Cyborg 15 B13WEKG-613XTR011 i7-13620H 32GB 2TBSSD RTX5050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
84.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 84409
MSI Msı Cyborg 15 B13WEKG-613XTR011 I7-13620H 32GB 2tbssd RTX5050 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
86.564,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 86564.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK