Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR Laptop Fiyatları

MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: turkobilisim

65.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 65899.00
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: morinabilisim

66.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 66250.00
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Hitit Tekno | 28 yorum

66.598,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 66598.40
MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: RASYONEL

67.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 67449.05
MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR I7-13620H 32GB Ram 1tb SSD 8gb RTX5060 15.6" Fhd 144Hz Freedos K21

Satıcı: Elimar

67.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 67449.05
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: RASYONEL | 28 yorum

68.111,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 68111.05
Msı Cyborg 15 B13wfkg-495Xtr I7-13620H 32Gb Ram 1Tb Ssd 8Gb Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Freedos K21

Satıcı: KUANTUM SANAL

70.847,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 70847.40
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR I7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX5060 15.6 FHD 144Hz DOS

Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ

72.998,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 72998.88
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR I7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX5060 15.6 FHD 144Hz DOS

Satıcı: Nethouse

72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 72999.00
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop - 007 First Light Hediyeli 76.996,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 77006
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 32GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop 76.996,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 77006
MSI Cyborg 15 i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: incehesap

77.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 77999.00
MSI Cyborg 15 i7-13620H 32GB 1TB SSD 8GB RTX5060 15.6 FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

78.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 78249.00
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR I7-13620H 32GB RAM 1TB SSD RTX5060 15.6″ FreeDOS Gaming Notebook 78.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 78399.00
MSI 15.6 CYBORG 15 B13WFKG-495XTR CORE i7 13620H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-8GB RTX5060-FDOS 144HZ

Satıcı: onlinealisverisyap

78.647,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 78657
Msı Msı Cyborg 15 B13wfkg-495Xtr I7-13620H 32Gb Ram 1Tb Ssd 8Gb Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Freedos K21

Satıcı: Elimar

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

16 78999.00
MSI CYBORG 15 B13WFKG-495XTR i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX 5060 15.6" 144Hz Dos Gaming Notebook 81.649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

17 81659
CYBORG 15 i7-13620H 32GB RAM DDR5 1TB SSD 8GB RTX5060 15.6" FHD 144Hz FreeDos Gaming Laptop B13WFKG-495XTR 84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

18 84999.00

MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 245.2 mm
• Kalınlık 22.15 mm
• Ağırlık 1.95 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 15 B13WFKG-495XTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.