Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

MSI Cyborg 15 B13WFKG-679XTR Laptop Fiyatları

MSI CYBORG 15 B13WFKG-679XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: MORİNABİLİŞİM | 49 yorum

65.784,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 65784.95
MSI Cyborg 15 B13WFKG-679XTR-KN21 i7-13620H 32 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

67.065,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 67065.24
Msı Cyborg 15 B13wfkg-679Xtr Intel Core I7 13620H 32 Gb Ram 1 Tb Ssd Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Freedos Kn21

Satıcı: KUANTUM SANAL

68.754,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 68754.80
MSI Cyborg 15 B13WFKG-679XTR i7-13620H 32 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: turkobilisim

68.995,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 68995.06
MSI CYBORG 15 B13WFKG-679XTR Intel Core i7 13620H 32 GB RAM 1 TB SSD RTX5060 15.6" FHD 144Hz FreeDOS KN21

Satıcı: KUANTUMSANAL

71.392,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 71392.08
MSI CYBORG 15 B13WFKG-679XTR Intel Core i7 13620H 32GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: turkobilisim | 49 yorum

73.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 73000.00
MSI Msı Cyborg 15 B13WFKG-679XTR Intel Core I7 13620H 32 GB Ram 1 Tb SSD RTX5060 15.6" Fhd 144Hz Freedos KN21

Satıcı: Elimar

75.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 75049.05
MSI CYBORG 15 B13WFKG-679XTR Intel Core i7 13620H 32 GB RAM 1 TB SSD RTX5060 15.6" FHD 144Hz FreeDOS KN21

Satıcı: elimar

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 78999.00
Msı Msı Cyborg 15 B13wfkg-679Xtr Intel Core I7 13620H 32 Gb Ram 1 Tb Ssd Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Freedos Kn21

Satıcı: Elimar

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 78999.00

MSI Cyborg 15 B13WFKG-679XTR Laptop Fiyat Geçmişi

MSI Cyborg 15 B13WFKG-679XTR Laptop Temel Özellikleri

MSI Cyborg 15 B13WFKG-679XTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.3 mm
• Derinlik 245.2 mm
• Kalınlık 22.15 mm
• Ağırlık 1.95 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) Nahimic 3 Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 55.2 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

MSI Cyborg 15 B13WFKG-679XTR Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Batuhan K***** Profil Resmi

1 yorum

Batuhan K***** 32 GB Ram filtreleme ile arama yapıyorum ama sonra ilgili linklere baktığımda 8 GB ram ile karşılaşıp duruyorum. Satıcılar ucuz gözükebilmek için model numarası manipüle etme gibi yöntemlere başvuruyorlar sanırım. Bununla ilgili gerekirse ilgili sitenin ilanlarını göstermeme gibi bir ceza mı uygulasanız acaba?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Batuhan K***** Haklısınız, bilgiler güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.