Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 B13WFKGRNP07 i5-1340H 24 GB 2 TB SSD RTX5060 8 GB 15.6" W11P Dizüstü Oyuncu Bilgisayar Satıcı: rainproteknoloji
84.223,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 84223.06
Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 24 Gb Ddr5 2 Tb Ssd Rtx5060 8Gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar B13wfkgrnp07
Satıcı: Rainpro Teknoloji
85.567,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 85567.10
MSI Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 24 GB Ddr5 2 Tb SSD RTX5060 8gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144HZ IPS Taşınabilir Bilgisayar B13WFKGRNP07
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
89.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 89599.00
Msı Cyborg 15 Intel Core İ7-13620H 24 Gb Ddr5 2 Tb Ssd 8Gb/Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Laptop B13wfkgrnp07
Satıcı: Rainpro Teknoloji
93.207,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 93207.10
MSI Msı Cyborg 15 Intel Core I7-13620H 24 GB Ddr5 2 Tb SSD 8GB/RTX5060 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Laptop B13WFKGRNP07
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
97.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 97599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK