Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MSI Cyborg 15 B13WFKGRNP09 i5-1340H 32 GB 512 GB SSD RTX5060 8 GB 15.6" W11P Dizüstü Oyuncu Bilgisayar Satıcı: rainproteknoloji
85.163,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 85163.06
Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 32 Gb Ddr5 512 Gb Ssd Rtx5060 8Gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar B13wfkgrnp09
Satıcı: Rainpro Teknoloji
86.522,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 86522.10
MSI Msı Cyborg 15 Intel Core I5-13420H 32 GB Ddr5 512 GB SSD RTX5060 8gb Windows 11 Pro 15.6'' Fullhd (1920X1080) 144HZ IPS Taşınabilir Bilgisayar B13WFKGRNP09
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
90.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 90599.00
Msı Cyborg 15 Intel Core İ7-13620H 32 Gb Ddr5 512 Gb Ssd 8Gb/Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Laptop B13wfkgrnp09
Satıcı: Rainpro Teknoloji
94.162,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 94162.10
MSI Msı Cyborg 15 Intel Core I7-13620H 32 GB Ddr5 512 GB SSD 8GB/RTX5060 15.6" Fhd 144Hz Windows 11 Pro Gaming Laptop B13WFKGRNP09
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
98.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 98599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK